Polityka Prywatności

Od dnia 25 maja 2018 roku zaczynają obowiązywać nowe standardy ochrony danych osobowych, które wprowadza unijne Ogólne rozporządzenie o ochronie danych, nazywane w skrócie RODO. Ponieważ w naszej bazie znajdują się Państwa dane, przesyłamy informacje o tym, w jakim celu i w jaki sposób je przetwarzamy oraz jakie macie Państwo w związku z tym prawa.

Administratorem jest firma KADO S.C. ul Pawia 7/6, 05-500 Piaseczno tel. 22 1213662, 661727779, salakakadu@gmail.com REGON 146569209 NIP 123-127-61-51, która gromadzi Państwa dane osobowe uzyskane podczas zawierania z Państwem umowy pisemnej lub ustnej oraz w trakcie jej trwania.

Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Państwa rzecz Usługi, Wystawienie faktury VAT.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Państwa rzecz Odbiorcami Państwa danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Państwa dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku, gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Informujemy nadto, że wyrażone zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownego oświadczenia w siedzibie administratora. Informujemy również, że Administrator podczas przetwarzania danych nie stosuje procesów profilowania danych. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Na każdym etapie przetwarzania Państwa danych przysługuje Państwu prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia Państwa danych a nadto prawo złożenia sprzeciwu organowi nadzorczemu.